Nabídka

Fotografie

Fotografie si můžete prohlédnout v galerii či v jednotlivých albech. V galerii je možné vyhledávat podle různých kritérií (například podle plemene, zbarvení, období…), takže není problém najít přesně to, co zrovna potřebujete.

K identifikaci snímků slouží číslo pod fotografií, takže pokud si nějakou vyberete, stačí si poznamenat toto číslo.

Použití fotografií

Fotografie lze použít dle Vašeho přání – do kalendářů či diářů, na pohlednice, k prezentaci či inzerci, na titulní strany knih či časopisů, na plakáty či obrázky, k článkům… prostě tak, jak se Vám to bude nejvíce hodit.

Máte-li o některé z mých snímků zájem, rozhodně mě kontaktujte, domluvíme detaily spolupráce.

Fotografování

Velice ráda nafotím Vašeho koně (pejska) či Váš chov – stačí mi napsat na e-mail foto@zuzule.com nebo použít kontaktní formulář a domluvíme podrobnosti. Nezapomeňte prosím uvést počet koní či pejsků (případně i s plemeny) a odkud jste, čím se s koňmi (pejsky) zabýváte, co umí… cokoliv, co Vás napadne.

Fotografie jsou pořizovány s tím, že mohou být v budoucnu použity na různé webové stránky, pohledy, do kalendářů, časopisů a podobně (například v časopise Koně & hříbata).

Webové stránky

Chcete-li mé fotografie použít na webových stránkách k soukromým a nekomerčním účelům, stačí u každé z nich uvést mé jméno a odkaz na webové stránky (Zuzana Buráňová, http://www.zuzule.com). V žádném případě ale z fotografií neodstraňujte můj podpis.