Vítejte na stránkách s fotografiemi Zuzany Buráňové

Všechny fotografie koní a psů jsou v galerii, kde můžete vyhledávat podle různých kritérií. Těším se na spolupráci s Vámi!
Aktuálně:
  • Neváhejte mne kontaktovat ohledně podzimního fotografování, ještě pořád se najdou volné termíny i o víkendech :-) Jestli už se u vás barví stromy, je nejvyšší čas!

Nová alba

Chovatelská stanice Lovely Companion

Chovatelská stanice Lovely Companion
Teriéry znám poměrně dobře, ale mé první setkání s norwich teriérem bylo opravdu úsměvné. Hned mi bylo jasné, že musím přehodnotit původní představu fotografování těchto nezastavitelných rošťáků :-) Možná by to bylo venku v neznámém prostředí lepší, otázkou je, jestli bychom je ještě někdy spatřili. Po přibližně deseti minutách štěňátka přestala připomínat tryskající rozmazané šmouhy a podařilo se i pár snímků "klidnějších" :-) Má představa, že to s dospělákem bude jednodušší, byla opět mylná, takže po pár pokusech jsme zkusili fotografování štěňátka yorkshire teriéra, které spolupracovalo na jedničku. Ukázal se nám i překrásný chovný pes Anthony Lovely Companion, překvapením na závěr byl Chesapeake bay retrívr, kterého jsem také fotila poprvé.

KWPN Vondrov na jaře

KWPN Vondrov na jaře
Zimní Vondrov v roce 2010 byl báječný, jarní nyní úžasný. Krom Sira Tapio a Esprita jsme fotili nového svěřence Kláry Boháčkové – valáška Be Impressed. Všichni tři vraníci byli perfektně připravení a načesaní, takže bylo fotografování opět radost! Přidal se i čtvrtý vraník, fríský valášek Lord von Pecínov s překrásnou hřívou.
Hřebec Esprit Royal už si užívá aktivního odpočinku, na drezúrních obdélnících jej tedy neuvidíte. Na kráse ale rozhodně neztrácí!

CHS Bella Morawia

CHS Bella Morawia
Roztomilá štěňátka hladkosrstého jezevčíka jsem fotila v chovatelské stanici Bella Morawia. Krom jiného štěníci zapózovali i v "rouře" a vydrželi na sluníčku poměrně dlouho – dokonce i místo, které si sami vybrali k odpočinku, bylo na slunci :-) To se tak často nevidí, i dubnové sluníčko už má sílu, ale těmhle prckům to rozhodně nevadilo!

Hostěnice duben

Hostěnice duben
Po necelých třech letech jsem se opět vydala za překrásným hřebcem Cortesanem do Hostěnic. Za skvělého počasí a s nádechem jara jsme fotografovali také ostatní koně – předvším klisnu Canasteru LI společně s frískou Tere fan 'e san Ieren. Pohodové focení s příjemnými lidmi a krásnými koňmi – co více si přát!

Štěňátka německého křepeláka

Štěňátka německého křepeláka
Krásná štěňátka německého křepeláka jsme fotili na ivančické hájence. Na chvíli u štěňátek postál i místní šarpej a navštívil nás také kocour, který dokonce zapózoval u tulipánů. První jarní fotografování bylo moc fajn – konečně teploučko!
Novější Starší